خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
صحت

تعداد جان باختگان ويروس کرونا در افغانستان از مرز ١٥٠٠ تن گذشت

Oct 21, 2020 - 14:47
کابل (پژواک، ۳۰ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۴۱ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤۰۵۱۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

تعداد بيماران ويروس کرونا در جهان به ٤١ ميليون تن رسيد

Oct 21, 2020 - 11:24
کابل (پژواک، ٣٠ ميزان ۹۹): به اساس گزارش ها، تعداد بيماران ویروس کرونا در جهان، به ٤١ ميليون تن رسيده است؛ ٣٠ ميليون ديگر صحت ياب شده اند.
ادامه مطلب

مرکز جراحی قلب برای اطفال در شفاخانۀ صحت طفل کابل گشايش يافت

Oct 20, 2020 - 16:12
کابل(پژواک، ٢٩ ميزان ٩٩): نخستین مرکز جراحی قلب برای اطفال، در چوکات شفاخانۀ صحت طفل اندراگاندى کابل گشايش يافت و قراراست که هفتۀ آينده، اولين عمل جراحى قلب در آن انجام شود.
ادامه مطلب

٨٢ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده است

Oct 20, 2020 - 14:48
کابل (پژواک، ۲٩ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٨٢ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٠٣٦٩ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

برای یک شفاخانه در غور، وسايل تا ١٨ برابر به قيمت بلند خريدارى شده است

Oct 19, 2020 - 14:03
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): اسناد نشان می دهد که برای یک شفاخانه در ولایت غور، یک عدد ترموز به ۱۹۰۰۰ افغانی خریده شده، در قیمت یک چوکی انتظار نسبت به نرخ بازار ۱۸برابر تفاوت بوده و ۴۳ قلم جنس، ۱۱ میلیون افغانی بلندتر خریداری گردیده است.
ادامه مطلب

۸۷ واقعۀ مثبت کرونا و پنج فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده اند

Oct 19, 2020 - 13:50
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۸۷ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰۲۸۷ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

تحقيق: حدود۵۰ درصد شاگردان مکاتب در هرات به کرونا مصاب اند

Oct 18, 2020 - 18:48
شهرهرات (پژواک، ٢۷ میزان ۹۹): یافته های تیم های بررسی کنندۀ ریاست صحت عامۀ هرات، نشان می دهد که ۴۰ تا ۵۰ درصد شاگردان مکاتب این ولایت، به کرونا مصاب اند.‌ اين در حاليست که به تاريخ ٢٤ فبرورى سال روان، نخستين واقعۀ مثبت ويروس کرونا در سطح افغانستان...
ادامه مطلب

شش صد کودک مبتلا به بیماری سوراخ قلب در پروان شناسایی شده اند

Oct 18, 2020 - 15:26
چاریکار (پژواک، ۲۷ میزان ۹۹): ریاست جمعیت هلال احمر افغانی در پروان، می گوید ۶۰۰ کودک مبتلا به بیماری سوراخ قلب در این ولایت شناسایی گرديده که برای تداوی آنها به کمک مردم نیاز دارند.
ادامه مطلب

۵۹واقعۀ مثبت کرونا و چهار فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده اند

Oct 18, 2020 - 14:19
کابل (پژواک، ۲۷ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۵۹ واقعۀ جدید بیماری کرونا دریک شبانه روز گذشته درکشور خبر داده و می گوید که تاکنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰۲۰۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

سرپرست وزارت صحت عامه تقرری ها و تبدیلی های غیرقانونی کرده است

Oct 17, 2020 - 15:51
کابل (پژواک، ۲۶ میزان ۹۹): سرپرست وزیرصحت عامۀ افغانستان، در حالی ده ها تن را از وظیفه تبدیل، منفک و یا به حیث سرپرست در بخش های مختلف مقرر کرده است که سرپرست وزیر، صلاحیت این چنین اقدامات را ندارد.
ادامه مطلب

٥٣ واقعۀ مثبت کرونا و سه فوتی در٢٤ ساعت گذشته ثبت شده است

Oct 17, 2020 - 13:32
کابل (پژواک، ۲٦ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٥٣ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٠١٤١ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

۶۲ واقعۀ جدید بیماری کرونا در افغانستان ثبت شد

Oct 16, 2020 - 15:34
کابل (پژواک، ۲۵ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۶۲ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰ هزار و ۸۸ مورد رسيده است.
ادامه مطلب

تعداد مبتلایان ثبت شدۀ ویروس کرونا در افغانستان، از مرز ۴۰ هزار گذشت

Oct 15, 2020 - 13:23
کابل (پژواک، ۲۴ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۳۲ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به بیش از ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

اسناد: پنج شفاخانۀ خصوصی اسناد جعلی ویروس کرونا را صادر مى کنند

Oct 15, 2020 - 09:47
کابل (پژواک، ۲۴ میزان ۹۹): اسنادی که در اختیار پژواک قرار گرفته، نشان دهندۀآن است که برخی شفاخانه های خصوصی، برای منفی نشان دادن آزمایش کرونا،به کسانی که خارج از کشور سفر می کنند، در بدل پول سند جعلی صادرکرده اند.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت شده است

Oct 14, 2020 - 13:38
کابل (پژواک، ۲۳ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۶۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، نزدیک به ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

تعداد بيماران ويروس کرونا در جهان به ٣٨ ميليون تن رسيد

Oct 13, 2020 - 16:00
کابل (پژواک، ٢٢ ميزان ۹۹): به اساس گزارش ها، تعداد بيماران مبتلا به ویروس کرونا در جهان، به ٣٨ ميليون تن رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت شده است

Oct 13, 2020 - 13:43
کابل (پژواک، ۲۲ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۵۸ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، نزدیک به ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی ثبت گردیده است

Oct 12, 2020 - 14:06
کابل (پژواک، ۲۱ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۷۱ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۳۹۸۷۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

"شيوع ويروس کرونا سبب افزايش اختلالات روانى شده است"

Oct 11, 2020 - 16:28
کابل(پژواک، ٢٠ ميزان ٩٩): روان شناسان مى گويند که در افغانستان، درحالى از هر دو نفر يک تن از مشکلات روانى رنج مى برند که شيوع ویروس کرونا، باعث افزایش اختلالات روانی شده و هنوزهم دسترسی مردم به خدمات صحى دراين مورد، قناعت بخش نمی‌باشد. از دهم اکتوبر...
ادامه مطلب

طى٢٤ ساعت گذشته ٩٦ واقعۀ مثبت کرونا درکشور ثبت شده است

Oct 11, 2020 - 14:19
کابل (پژواک، ۲۰ میزان۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۹۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده، می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٠ هزار واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement