خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
امنیت و جرايم

در تخار ۴۱ سرباز امنیتی کشته شدند

Oct 21, 2020 - 17:46
تعقیب دوم- تالقان (پژواک، ٣٠ میزان ٩٩): بشمول آمر امنیت قوماندانی امنیۀ تخار، در درگیرى با طالبان، ۴۱ سرباز کشته شده اند. جواد هجری سخنگوی والی تخار، به تاریخ ۳۰ میزان به آژانس خبری پژواک گفت که شب گذشته در ولسوالی های بهارک و خواجه غار، بین نیروهای...
ادامه مطلب

حملۀ موتربم بر اردوی ملی در کندهار رخ داده است

Oct 21, 2020 - 16:31
کندهار (پژواک، ۳۰ میزان ۹۹): مقامات می گویند که در ولسوالی شاه ولیکوت ولایت کندهار، بر مرکز اردوی ملی به وسیلۀ موتر هاموی، حملۀ موتربم صورت گرفته است.
ادامه مطلب

"به خانواده هاى بيجاشده در هلمند کمک فورى صورت گيرد"

Oct 21, 2020 - 16:07
کابل (پژواک، ۳۰ میزان ۹۹): ادارۀ پناهندگان سازمان ملل متحد می گوید که در ده روز گذشته، بیش از ۵۰۰ خانواده در جنوب کشور به اثر جنگ ها بیجا شده و خواستار حفاظت و حمایت از غیر نظامیان شده اند.
ادامه مطلب

در بگرامی کابل دو تنی کشته و زخمی شدند که قصد ترور یک منسوب امنیتی را داشتند

Oct 21, 2020 - 13:59
چاریکار (پژواک، ۳۰ میزان ۹۹): مسئولان امنیتی، از بازداشت چهار عضو گروه طالبان در پروان خبر داده و می گویند که در کابل، از جمع دو تنی که قصد ترور یک منسوب امنیتی را داشتند، یک تن شان را کشته و دیگری را زخمی کرده اند.
ادامه مطلب

۲۵ سرباز امنیتی در تخار کشته شدند

Oct 21, 2020 - 13:57
تعقيب اول- تالقان (پژواک، ٣٠ میزان ٩٩): در نبرد با طالبان مسلح در ولایت تخار، به شمول آمر امنیت قوماندانی امنیه، ۲۵ سرباز کشته شده اند.
ادامه مطلب

آمر سابق کشف مدیریت مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیۀ کابل کشته شد

Oct 21, 2020 - 10:23
کابل (پژواک ۳۰ میزان ۹۹): قوماندانی امنیۀ کابل می گوید که لمر خلیل آمر سابق کشف مدیریت مبارزه با موادمخدر این قوماندانی، شب گذشته در حملۀ افراد مسلح ناشناس در کابل کشته شده است.
ادامه مطلب

آمر امنیت قوماندانی امنیۀ تخار کشته شد

Oct 21, 2020 - 10:19
تالقان (پژواک، ٣٠ میزان ٩٩): آمر امنیت قوماندانی امنیۀ تخار بشمول چهار پولیس دیگر، در درگیری با طالبان کشته شده اند.
ادامه مطلب

حملۀ موتربمب در غزنی رخ داده است

Oct 20, 2020 - 17:29
شهر غزنی (پژواک، ٢٩ میزان ٩٩): در نزدیکی گزمۀ پولیس در ولسوالی قره باغ ولایت غزنی، انفجار موتربمب صورت گرفته است، که در نتیجه سه پولیس زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

هشت سرباز اردوی ملی در کندز کشته شدند

Oct 20, 2020 - 13:52
شهر کندز(پژواک، ٢٩ میزان ٩٩): منابع امنیتی در ولایت کندز می گویند که در اثر یک حملۀ طالبان مسلح در ولسوالی امام صاحب این ولایت، هشت سرباز اردوی ملی کشته شده اند.
ادامه مطلب

ده غیرنظامی در میدان شهر کشته و زخمی شدند

Oct 20, 2020 - 13:50
کابل (پژواک، ۲۹ میزان ۹۹): یک عضو شورای ولایتی میدان وردک می گوید که در اثر انفجار ماين بر دو موتر افراد ملکی در منطقۀ بسراق مربوط مرکز میدان وردک، ده تن کشته شده و چندین تن دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

پوليس بدخشان از آمادگى براى پسگيرى منطقه دوآبۀ شهر فيض آباد خبر داد

Oct 20, 2020 - 13:33
فيض آباد(پژواک، ٢٩ ميزان ٩٩): پوليس بدخشان، از درگيرى ها ميان نيروهاى امنيتى و طالبان در ولسوالى هاى مايمى و ارگوی اين ولايت خبرداده مى گويد که براى بازپسگيرى منطقۀ دوآبه درشهر فيض آباد که به دست طالبان سقوط کرده بود، آمادگى هاى لازم روى دست گرفته شده است.
ادامه مطلب

انفجار موتربم در غور خسارات هنگفت مالى بر جاگذاشته است

Oct 20, 2020 - 11:47
شهر فیروزکوه (پژواک، ٢٩ ميزان ٩٩): در انفجار موتربم که دو روز قبل در شهر فيروز کوه صورت گرفت، حدود دو صد منزل مسکونى، دکاکين و ادارات دولتى، کلاً يا قسما تخريب گرديده و ٢٥ واسطۀ نقليه از بين رفته است.
ادامه مطلب

حکومت: ولسوال طالبان برای ولسوالی نهر شاهی کشته شد

Oct 20, 2020 - 11:44
مزارشریف (پژواک، ۲۹میزان۹۹): قول اردوى شاهين مى گوید که ولسوال طالبان برای ولسوالی نهر شاهی، معاون قطعه لیزری و یک سرگروپ این گروه در بلخ کشته شده اند.
ادامه مطلب

ولسوال ځاځی میدان خوست کشته شد

Oct 19, 2020 - 17:24
گردېز (پژواک، ٢٨ میزان ٩٩): منابع حکومتی می گویند که ولسوال ولسوالی ځاځی میدان ولایت خوست با دو محافظش، در یک حملۀ مسلحانه در شاهراه کابل- گردیز کشته شده اند.
ادامه مطلب

صالح: فهرست مجرمان بزرگ و کوچک به حوزه ها و ناحيه ها سپرده شده است

Oct 19, 2020 - 17:00
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اعلام کرد که طبق فیصلۀ جدید، پوشش استخباراتی کوچه به کوچه در شهر کابل آغاز شده است.
ادامه مطلب

در حملۀ راکتی تازۀ پاکستان بر ولایت کنر پنج غیرنظامی کشته و زخمی شدند

Oct 19, 2020 - 16:04
اسعدآباد (پژواک، ۲۸ میزان ٩٩): مقامات محلی می گویند که در حملات هوایی نظامیان پاکستانی، یک دختر خُردسال کشته شده و چهار غیرنظامی دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

"طالبان در شاهراه کابل- کندهار چک پاینت ها ایجاد کرده و محصول گمرکی میگیرند"

Oct 19, 2020 - 15:14
شهرغزنی (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): شماری از رانندگان و مسافران در شاهراه کابل - کندهار می گویند که طالبان در مربوطات ولایت غزنی، برای اخذ محصول و تلاشی ها، در چندین مکان چک پاینت ایجاد کرده و به موترها پارچه های گمرکى می دهند.
ادامه مطلب

وزارت داخله، در سال ١٣٩٨ دو و نیم میلیارد افغانی صرفه جویی نموده است

Oct 19, 2020 - 14:36
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): وزارت داخله، صرفه جويى دو ونيم ميليارد افغانى در مصارفات آن وزارت در سال گذشته، اخراج ۶۴۷ پوليس خيالی از صف نیروهای امنيتى، و معرفى۲۳۹۳ تن به شمول منسوبين پوليس به څارنوالى را، از دستاوردهاى مهم اين وزارت در دو سال اخير، عنوان کرد.
ادامه مطلب

انفجار ديروز در غور١٦ کشته و ١٥٥ زخمی برجا گذاشته است

Oct 19, 2020 - 12:41
فيروزکوه تعقيب چهارم (پژواک، ٢٨ ميزان ٩٩): درنتيجۀ انفجار موتربم روز گذشته در شهر فيروزکوه مرکز ولايت غور، ١٦ تن کشته شده و ١٥٥ تن ديگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

انفجاربالاى رنجردرساحۀ بلاکهاى هوايى شهرکابل يک کشته و٣زخمۍ برجاگذاشت

Oct 18, 2020 - 18:38
کابل(پژواک،۲۷میزان ۹۹):پوليس کابل می گوید، درانفجارماين بریک عراده واسطۀ رنجر درمربوطات بلاک های هوایی شهرکابل ،يک منسوب امنيتى کشته و سه تن ديگر زخمى شده اند . درخبرنامه اى دفترمطبوعاتی وزارت امور داخله که به دسترس اژانس خبرى پژواک قرارگرفته، آمده...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement