خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
اجتماع

"آرزو داريم تا جنگ در کشور ختم شود تا ديگر طعم تلخ جنگ را کسى نچشد"

Oct 20, 2020 - 17:05
شبرغان(پژواک،٢٩ميزان٩٩): شمارى از نابينايان ناشى از جنگ در جوزجان، در مراسم تجليل از روز جهانى نابينايان، از طرفين درگير خواستند که صلح کنند.
ادامه مطلب

به هدف نظم شهرى، ده ها مامور تنظیم ترافیک در شهرکابل آغاز به کار کردند

Oct 20, 2020 - 16:17
کابل(پژواک، ٢٩ میزان ٩٩): شاروالی کابل، به هدف تقويت نظم شهری و ترافیک در اين شهر، هشتاد پسر و ٢٠ خانم را زيرنام «مامور تنظیم ترافیک» جهت همکارى با پولیس ترافیک، معرفى کرد.
ادامه مطلب

مراسم یادبود از داکتر نجیب با اشتراک حدود ۳۰۰ تن در کابل برگزار شد

Oct 19, 2020 - 17:18
کابل(پژواک، ۲۸میزان۹۹): هواداران داکتر نجیب الله رئیس جمهور پیشین افغانستان، طی نشستی در کابل خواستار بررسی قضیه کشته شدن نجیب و دادن لقب «شهید مصالحه ملی» به او شدند.
ادامه مطلب

باشندگان نيمروز خواهان اعلام آتش بس شدند

Oct 18, 2020 - 15:37
زرنج(پژواک، ٢٧ ميزان ٩٩): شمار از عالمان دين ، فعالين مدنى در نيمروز خواهان نقش بيشتر زنان در پروسه صلح شده و از طرفين خواستند که هرچه زودتر آتش بس را اعلام کنند.
ادامه مطلب

بيجاشدگان درغور خواهان کمک هاى عاجل زمستانى اند

Oct 15, 2020 - 18:30
فيروزکوه (پژواک، ٢٤ ميزان ٩٩): بيجا شدگان غور، از فرارسيدن فصل زمستان نگرانی کرده و مدعى اند که تا هنوز، هيچ کمکى براى شان نرسيده و اگر تا قبل از بيشتر شدن سردى هوا، کمک ها براى شان نرسد، اطفال شان تلف خواهند شد.
ادامه مطلب

معترضين در بدخشان دروازۀ مرکز توزيع تذکره هاى برقى را بستند

Oct 12, 2020 - 16:30
فيض آباد(پژواک، ٢١ ميزان٩٩): شمارى از فعالان مدنى در بدخشان، در اعتراض به خارجى خواندن برخى زبان های ملی کشور از سوى ادارۀ احصائيه و معلومات، دروازه مرکز توزیع تذکره های برقی در شهر فيض آباد این ولایت را قفل زدند.
ادامه مطلب

متقاضیان ویزۀ پاکستان در يک هفته براى بار دوم دست به تظاهرات زدند

Oct 12, 2020 - 14:57
کابل (پژواک، ۲۱ میزان ۹۹): صدها تن از متقاضیان ویزۀ پاکستان، از فعالیت کمیشن کاران در اخذ ویزۀ پاکستان انتقاد کرده و می گویند که بدون دادن رشوه به کمیشن کاران و نیروهای امنیتی موظف در اين سفارت، دریافت ویزه مشکل است.
ادامه مطلب

کارمندان "صندوق ملی مالی افغانستان" خواهان تعيين سرنوشت شان شدند

Oct 10, 2020 - 16:12
کابل(پژواک،۱۹میزان ۹۹): شمارى از کارمندان "صندوق ملی مالی افغانستان"، در اعتراض به لغو این صندوق به اساس حکم رئيس جمهور، طى نشستى در کابل، خواهان تعيين سرنوشت صدها کارمند اين اداره شدند.
ادامه مطلب

در کابل با پنجصد خانوادۀ نیازمند مساعدت شد

Oct 08, 2020 - 16:33
کابل(پژواک، ۱۷ میزان ۹۹): بنیاد خیریه «ام تی ان افغانستان» در هماهنگی با وزارت کار و امور اجتماعی کشور، با پنجصد خانوادۀ نیازمند، مواد خوراکی و تنظیفی کمک کرد.
ادامه مطلب

باشندگان حوزه غرب خيمۀ تحصن شان را به آتش کشيدند

Oct 05, 2020 - 16:07
کابل(پژواک،۱۴میزان۹۹): شمارى از باشندگان حوزۀ غرب کشور، طى همايشى در اعتراض به عدم رسيدگى به خواسته هاى شان، خیمۀ تحصنى را که سه ماه قبل برافراشته بودند، به آتش کشيده و از آغاز نافرمانى هاى مدنى خبر دادند.
ادامه مطلب

نهادهاى مدنى در جوزجان خواستار آتش بس فورى شدند

Sep 30, 2020 - 14:26
شبرغان(پژواک، ٩ ميزان ٩٩): شمارى ازفعالان مدنی طى همايشى درشهرشبرغان ، ضمن حمایت از مذاکرات صلح ، خواستاراعلان هرچه زودتر آتش بس دایمی وتسريع روند گفتگو ها ميان افغانها درقطرشدند .
ادامه مطلب

والى فارياب: اگربه بيجا شدگان کمک نشود، فاجعه رخ ميدهد

Sep 30, 2020 - 10:37
ميمنه(پژواک، ٨ ميزان ٩٩):شمارى از بيجا شدگان و مهاجرين عودت کننده در ولايت فارياب، ضمن نگرانى از مشکلات اقتصادى و فرا رسيدن فصل زمستان، خواستار کمک هاى محروقاتى شدند.
ادامه مطلب

موج تحول افغانستان: ادامه درگیری ­ها مردم را نسبت به مذاکرات صلح بی باور کرده است

Sep 24, 2020 - 17:10
کابل(پژواک، ۳ میزان ۹۹): حزب موج تحول افغانستان، با انتقاد از ادامه حملات نظامی طالبان در جریان مذاکرات صلح، می گوید که با گذشت هر روز مردم نسبت به مذاکرات نااميد می شوند و باید هرچه عاجل آتش بس صورت بگیرد.
ادامه مطلب

شصت تُن مواد خوراکی کمک ازبکستان به نیازمندان در سمنگان توزیع می شود

Sep 23, 2020 - 15:06
ایبک (پژواک، ۲ میزان ۹۹): در ایبک مرکز ولایت سمنگان، روند توزیع مواد خوراکی به یک هزار خانواده که در زمان قیود وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری کوید- ۱۹ متضرر شده اند، آغاز شد.
ادامه مطلب

اعتراض کنندگان در فارياب خواهان عملى شدن برنامۀ " دسترخوان ملى" شدند

Sep 20, 2020 - 17:32
ميمنه(پژواک، ٣٠ سنبله ٩٩) : ده ها تن ازباشنده هاى شهر میمنه با راه پیمایی و تجمع در برابر دفترولایت از حکومت مرکزی خواستند که، برنامه دسترخوان ملی را عملی گردد در غیر آن به دادخواهی شان ادامه میدهند.
ادامه مطلب

توزیع تذکره های برقی امروز در فراه نیز آغاز یافت

Sep 19, 2020 - 13:57
فراه (پژواک، ۲۹ سنبله۹۹): ریاست احصائیه و معلومات ولایت فراه، روند توزیع تذکره های برقی را امروز در این ولایت آغاز کرد.
ادامه مطلب

ولسی جرگه گشت زنی با شلیک های هوایی دیروز در کابل را توهین به شهداء خواند

Sep 09, 2020 - 15:54
کابل(پژواک،۱۹ سنبله ۹۹): برخى اعضاى ولسى جرگه، فيرهاى هوايى و ایجاد ترس از سوى هوادارن احمدشاه مسعود حين گشت زنى در شهر کابل را مورد انتقاد قرار داده، خواستار شناسایی و مجازات کسانی شدند که دست به این عمل زده اند.
ادامه مطلب

مجمع رهبران جوان: در توافقات صلح نبايد "منافع ملى" درمعرض خطرقرار داده شود

Sep 06, 2020 - 14:03
کابل (پژواک، ١٦ سنبله ٩٩): " مجمع رهبران جوان بنیاد فریدریش ایبرت " ، روند فعلی صلح و مذاکرات بین حکومت افغانستان وطالبان را فرصت بی نظیر برای پایان دادن به جنگ میدانند و از طرفين خواستار آغاز هرچه زود تر اين روند و آتش بس دوامدار شدند.
ادامه مطلب

مردم: نمایندگان ما در ولسی جرگه تاهنوز به پکتیا سفر نکرده اند

Aug 31, 2020 - 16:16
گردیز (پژواک، ۱۰ سنبله ۹۹): به اساس قانون اساسی اعضای شورای ملی در رخصتی های تابستان و زمستان باید به ولایات خود سفر کرده و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی کنند و به هدف حل آن با اداره های زیربط حکومتی شریک کنند.
ادامه مطلب

در هرات خیمۀ اعتراضی بخاطر سهم ندادن مردم در روند صلح برپا گرديد

Aug 29, 2020 - 16:28
شهر هرات (پژواک، ۸ سنبله ۹۹): شماری از اعضای حرکت صلح ملی افغانستان بخاطر سهم ندادن مردم در روند صلح، خیمۀ اعتراضی را در برابر مقام ولایت هرات برافراشتند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement